Завантажити ще

Кулеба: США розробили санкції, які "перекриють кисень" Росії та її багатіям

Кулеба: США розробили санкції, які
Фото: facebook.com/UkraineMFA

США розробили пакет болючих санкцій проти Росії на випадок подальшої агресії проти України. Ці обмеження здатні перекрити їй кисень. Про це глава МЗС України Дмитро Кулеба заявив на своєму онлайн-брифінгу наступного дня після візиту до Києва держсекретаря США Ентоні Блінкена.

- США розробили пакет дуже болючих санкцій проти Росії, які здатні завдати руйнівного економічного удару. Я не можу розкривати всі деталі, тому що на фінішній прямій триває робота щодо узгодження дій між США та їхніми європейськими союзниками. Важливо їй не зашкодити, - сказав він.

За словами Кулеби, США готові "перекрити кисень російській економіці та російським багатіям". У разі повномасштабного вторгнення Росія втратить доступ до кількох важливих для її розвитку технологій. Також глава МЗС заявив, що США готові надати Україні додаткову зброю - "оборонну, у тому числі й летальну".

Держсекретар США Ентоні Блінкен у Києві зустрівся з президентом Володимиром Зеленським, главою МЗС Дмитром Кулебою та співробітниками американського посольства. 20 січня у нього зустріч із головою МЗС Німеччини, а 21 січня – з головою МЗС Росії Сергієм Лавровим.

Блінкен заявив, що за рік США допомогли Україні більше, ніж будь-якій іншій країні з 2014 року.