Завантажити ще

Судді, який виніс рішення щодо Порошенка, наступного дня знадобилася відпустка

Судді, який виніс рішення щодо Порошенка, наступного дня знадобилася відпустка
Фото: Ковальчук Виктор/УНИАН

Суддя Печерського районного суду Києва Олексій Соколов наступного дня після рішення щодо Петра Порошенка пішов у відпустку. Про це повідомив адвокат Ростислав Кравець.

"Наше засідання у судді Соколова сьогодні, на жаль, не відбудеться", – написав він у своєму телеграм-каналі.

Захисник опублікував фото оголошення на дверях кабінету судді, згідно з яким у четвер Соколов перебуває у відпустці. Як повідомили «КП" в Україні» у канцелярії Печерського районного суду Києва, суддя Олексій Соколов узяв відпустку на один день. За інформацією ЗМІ, Петро Порошенко також вирішив відпочити і після суду покликав соратників до ресторану.

Фото: t.me/rkravetsUA

Фото: t.me/rkravetsUA

Печерський суд почав обирати запобіжний захід п'ятому президентові ввечері 17 січня, а вдень 19 січня Олексій Соколов відпустив Порошенка під особисте зобов'язання. Незважаючи на те що 18 січня засідання не було, адвокат Ростислав Кравець сфотографував на кабінеті судді табличку, що Соколов перебуває у нарадчій кімнаті. Це означає, що суддя не мав права розглядати інші судові справи до оголошення рішення з поточного.

Олексія Соколова було призначено суддею Печерського райсуду Києва у 2009 році указом президента Віктора Ющенка. 2017 року, згідно з указом президента Петра Порошенка, Соколов став суддею довічно.

20 грудня 2021 року Петра Порошенка запідозрили у держзраді у справі про постачання вугілля з непідконтрольного Донбасу. Відповідно до рішення судді Олексія Соколова, він має здати паспорти для виїзду за кордон.

Фото: t.me/rkravetsUA

Фото: t.me/rkravetsUA

Новини по темі: Суд суддя Петро Порошенко