Завантажити ще

Арестович звільнився з посади радника Єрмака через три дні після інтерв'ю, в якому "наїхав" на Зеленського

Арестович звільнився з посади радника Єрмака через три дні після інтерв'ю, в якому
Фото: facebook.com/alexey.arestovich

Український експерт та блогер Олексій Арестович звільнився з посади позаштатного радника голови Офісу Президента України Андрія Єрмака та з посади спікера української делегації у тристоронній контактній групі (ТКГ) щодо врегулювання конфлікту на Донбасі. Про це він заявив 17 січня у коментарі " 4 каналу ".

Арестович повідомив, що звільнився за власним бажанням, а наступної зустрічі ТКГ його вже не буде.

За словами Арестовича, пішов він із "особистих причин". Інформацію про звільнення, яку він сам і озвучив, екс-учасник ТКГ назвав "наразі неофіційною".

За три дні до звільнення Арестович звинуватив Зеленського у порушенні обіцянок

Олексій Арестович у програмі " Романенко. Бесіди ", що вийшла 14 січня, несподівано звинуватив президента України Володимира Зеленського у порушенні обіцянок та розкритикував владу.

На думку Арестовича, Зеленський прийшовши до влади, порушив базові передвиборчі обіцянки. Арестович додав, що нинішня влада надто "забюрократизувалася".

- На кого ми перетворилися? Бюрократія, довідка, протокол. Більшого удару собі по яйцях не можна було завдати. Це ж найгірше, що з нами можна було зробити – "забюрократитися". Ми мали бути веселими, драйвовими хлопцями, які за народ, помстяться олігархам, реформують країну і створять стрибок для наступного стрибка. Де все це? – заявив Арестович.

Блогер також нагадав, що Зеленський збудував свою передвиборчу кампанію на щирих розмовах із людьми, і ця "фішка" також зникла.

- Воно (спілкування, - прим.авт.) не завжди було плавним, він запинався, але дуже щиро говорив. Коли він останнього разу виступав перед людьми? Чи не під запис, не зрежисовано. Я говорю: «Наша сила в тому, що президент розмовляє з усіма безпосередньо, у цьому його основна фішка – говорити, звертатися, роз'яснювати свою політику... Де це все? – не може зрозуміти Арестович.

Олексій Арестович обіймав посаду позаштатного радника голови Офісу Президента зі стратегічних комунікацій у сфері національної безпеки та оборони з 1 грудня 2020 року. З 28 жовтня 2020 року був спікером делегації України у ТКГ з Донбасу.