Завантажити ще

Порошенко приїхав до Печерського суду під бій барабанів. Його зустрічали Мустафа Джемілєв, Маруся Звіробій та Андрій Парубій.

Порошенко приїхав до Печерського суду під бій барабанів. Його зустрічали Мустафа Джемілєв, Маруся Звіробій та Андрій Парубій.
Фото: КП в Україні

Прихильники п'ятого президента України та лідера партії «Європейська солідарність» зібралися під будівлею з самого ранку. Вони встановили сцену, з екранів якої весь час показували, як Порошенко став президентом.

- Сьогодні я приїхав до України для того, щоб захищати... Ми розпочинаємо об'єднання опозиційних сил України, - сказав Порошенко.

Хто був біля Печерського суду

Серед тих, кого було помічено біля адміністративної будівлі – представники «Голосу» Кіра Рудик, Андрій Осадчук, Роман Костенко, ексспікер Ради Андрій Парубій. Лідер кримськотатарського народу, нардеп Мустафа Джемілєв. Представники ЄС Маруся Звіробій, Ірина Фріз, Олексій Гончаренко, Яна Зінкевич, Степан Кубів, Ніна Южаніна та інші.

Крім прихильників політика, на місці є велика кількість правоохоронців. Більшість часу вони знаходяться в автозаках, зігріваючись. Людям, що знаходяться на вулиці, за бажанням видають безкоштовний холодний чай. У багатьох у руках агітаційні гасла.

Порошенко повернувся до України за місяць після від'їзду о 09:10 ранку 17 січня. У Печерському районному суді сьогодні має відбутися засідання щодо обрання йому запобіжного заходу.

Лідер партії "Європейська солідарність" залишив Україну 17 грудня. 20 грудня правоохоронці направили йому підозру в державній зраді у справі про постачання вугілля з окупованого Донбасу. 24 грудня Офіс генпрокурора погодив клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді арешту із заставою у мільярд гривень. 6 січня Печерський суд Києва наклав арешт на майно Петра Порошенка.