26 червня
Завантажити ще

Росія продовжує грати м'язами: оголошено раптову перевірку боєздатності армії

Росія продовжує грати м'язами: оголошено раптову перевірку боєздатності армії
Фото: facebook.com \milit.rf

Росія розпочала раптову перевірку боєздатності військ Східного військового округу. Особливу увагу в рамках перевірки бойової готовності у ВПО буде приділено можливості перевезення військ у встановлений термін. Про це 14 січня повідомляє ТАСС.

У Міноборони РФ заявили, що особливу увагу приділять можливостям транспортної інфраструктури з перевезення військових. Війська Східного військового округу проведуть бойові стрілянини на віддалених полігонах під час перевірки боєготовності.

Східний військовий округ - один з чотирьох військово-адміністративних одиниць Збройних Сил Російської Федерації на Далекому Сході Росії. Штаб знаходиться у Хабаровську.

У Росії 13 січня визнали невдалими переговори з НАТО та США щодо гарантій безпеки та зробили низку войовничих заяв (агресивна риторика на період переговорів затихла в РФ). Так, прозвучали заяви про можливий "катастрофічний сценарій" навколо України та про плани розміщення російських військ та ракет на Кубі та у Венесуелі.

Під час переговорів РФ відмовила США щодо вимог відвести війська від кордонів України, а у МЗС РФ підтвердили, що військові фахівці постійно пропонують Путіну варіанти військових сценаріїв на випадок "погіршення ситуації" навколо України. Крім того, розпочалися чергові російські військові навчання біля північних кордонів України.

Новини по темі: вчення Україна і Росія