Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Дружина звільненого заступника голови МВС Гогілашвілі не отримує зарплату на посаді помічниці Зеленського

Дружина звільненого заступника голови МВС Гогілашвілі не отримує зарплату на посаді помічниці Зеленського
Фото: facebook.com/mariya.levchenko.7

У Державному управлінні справами заявили, що Марія Левченко не отримувала заробітної плати за роботу на посаді особистої помічниці глави держави Володимира Зеленського. Про це пишуть " Українські новини ".

- Повідомляємо, що у листопаді 2021 року заступнику керівника Кабінету президента України – керівнику Служби забезпечення заходів президента України Марії Левченко заробітна плата не нараховувалася та жодних інших виплат не здійснювалися, - зазначено у відповіді відомства на інформаційний запит журналістів.

Як відомо, Марія Левченко працює помічницею президента, а також обіймає посади заступника керівника Кабінету президента та керівника Служби забезпечення заходів президента.

Левченко є дружиною Олександра Гогілашвілі, якого Кабмін звільнив у грудні 2021 року з посади заступника міністра внутрішніх справ після скандального інциденту на блокпосту в Краматорську. Тоді Гогілашвілі вчинив сварку із поліцейськими, які вимагали від нього надати документи.

Наприкінці грудня проти Гогілашвілі ДБР порушило дві кримінальні справи - одну через можливу службову підробку при оформленні на роботу до Міністерства внутрішніх справ України, а другу – за фактом перевищення службових повноважень при перетині блокпоста в Донецькій області.