24 вересня
Завантажити ще

Монастирський розповів про мільярд гривень на підвищення зарплат у Нацполіції. Рятувальникам, нацгвардійцям та прикордонникам теж піднімуть оклади

Монастирський розповів про мільярд гривень на підвищення зарплат у Нацполіції. Рятувальникам, нацгвардійцям та прикордонникам теж піднімуть оклади
Фото: President.gov.ua

Українським правоохоронцям збільшать заробітну плату вже з лютого 2022 року. Підвищення торкнеться Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС, міграційної служби та ДПСУ. Про це 11 січня на своїй сторінці у Фейсбуці заявив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

"З огляду на те, що в бюджетах на останні два роки не було закладено коштів на підвищення грошового забезпечення, а доплати відбувалися точково… на 2022 рік у законі про держбюджет на це передбачено додаткових 2,8 млрд грн. Лише на зарплати Нацполіції додатково виділено 1 млрд грн", - написав Монастирський.

Крім того, за словами міністра, президент України Володимир Зеленський доручив уряду збільшити зарплати працівникам системи МВС усіх категорій на 10% вже з 1 лютого, причому йдеться не лише про зарплату поліцейських, але й рятувальників, прикордонників, нацгвардійців та співробітників міграційної служби.

- Кошти для такого підвищення заробітної плати нам вдалося отримати завдяки спецоперації "Акциз". Вона за моїм дорученням розпочата проти нелегальної реалізації підакцизних товарів з 1 листопада минулого року, - зазначив Монастирський.

"Акциз", за інформацією Державної податкової служби, тільки за два останні місяці 2021 року забезпечив надходження додаткових 2,3 млрд грн.

"Тож підвищення заробітної плати базується на конкретних результатах роботи нашої команди. Моя особиста позиція – всі кошти, які додатково надходять до бюджету з акцизних платежів мають спрямовуватися на підвищення оплати праці працівників системи МВС", - написав керівник відомства.

Монастирський також анонсував відновлення права поліцейських та рятувальників на пільговий фінансовий лізинг на житло вже з лютого 2022 року.