Завантажити ще

Бойовики обстріляли підрозділи ООС біля Катеринівки на Донеччині

Бойовики обстріляли підрозділи ООС біля Катеринівки на Донеччині
Фото: facebook.com/pressjfo.news

У п'ятницю, 7 січня, з початку дня в зоні проведення операції Об'єднаних сил на Донбасі зафіксували одне порушення режиму припинення вогню. Окупаційні війська стріляли поблизу Катеринівки. Про це повідомляє прес-служба штабу операції Об'єднаних сил.

- Проросійські бойовики обстрілювали позиції українських військових біля Катеринівки із гранатометів різних систем та стрілецької зброї. Внаслідок ворожих обстрілів підрозділи Об'єднаних сил втрат не зазнали. Українські захисники відкривали вогонь у відповідь, не застосовуючи заборонене мінськими домовленостями озброєння, та змусили противника припинити обстріл, - розповів у штабі.

Військові наголосили, що рубежі українських підрозділів залишилися незмінними. Вони також запевнили, що підрозділи Об’єднаних сил контролюють ситуацію на Донбасі.

Засідання ТКГ щодо врегулювання конфлікту на Донбасі відбулося 22 грудня. Сторони вперше задовго домовилися про повернення до повного припинення вогню на Донбасі. Йдеться про дотримання домовленостей, ухвалених у Мінську у липні 2020 року.

Новини по темі: ООС (АТО) військові Донбас