Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

У Євросолідарності заявили, що суд заарештував рахунки каналів П'ятий та Прямий разом із майном Порошенка

У Євросолідарності заявили, що суд заарештував рахунки каналів П'ятий та Прямий разом із майном Порошенка
Фото: eurosolidarity.org

Печерський районний суд Києва рішенням про арешт майна колишнього президента України Петра Порошенка також наклав арешт на активи двох телеканалів. Йдеться про "Прямий" і "5 канал".
Про це повідомляється у заяві партії " Європейська солідарність ", яку очолює п'ятий президент України.

- Окрім майна Порошенка суддя Бортницька-Татарова заарештувала активи "Прямого" та "5 каналу"... Примітно, що з листопада минулого року всім добре відомо: канали не належать Порошенку, - йдеться у заяві.

Як сказано у заяві політичної сили, «це чітко показує, що насамперед режим Зеленського прагне покласти край свободі слова, унеможливити будь-яку критику влади в інформаційному просторі». У ЄС зазначають, що "П'ятий" та "Прямий" - це не останні телеканали, які намагається закрити Зеленський.

"Євросолідарність" також зазначила, що арешт майна Порошенка є незаконним і неправосудним, а суддя Бортницька, яка ухвалила рішення, виносила його в ситуації конфлікту інтересів, оскільки заступник голови Офісу президента Олег Татаров раніше був її науковим керівником при захисті дисертації.

З 2021 року цими телеканалами володіє холдинг "Вільні медіа", до цього власником офіційно вважався п'ятий президент України. Холдинг створено медійниками, журналістами та депутатами, близькими до Порошенка.

6 січня Печерський районний суд Києва наклав арешт на все майно Порошенка. Зокрема, йдеться про:

  • квартири, що належать Порошенку, в Києві та Вінниці,
  • садибу у Козині,
  • земельні ділянки,
  • акції Порошенка у низці приватних компаній.

Адвокати політика заявили, що рішення суду - повністю беззаконне і ґрунтується на підроблених документах. Захист Порошенка має намір подати апеляцію та звернутися до Європейського суду з прав людини.