Завантажити ще

Глава Нацполіції пообіцяв підвищення зарплат на тлі інформації про масове невдоволення поліцейських

Глава Нацполіції пообіцяв підвищення зарплат на тлі інформації про масове невдоволення поліцейських
Фото: facebook.com/iklymenko.fb

Голова Національної поліції України Ігор Клименко пообіцяв швидке підвищення зарплат поліцейським на тлі інформації ЗМІ про їхнє масове невдоволення. На своїй сторінці у Фейсбук Клименко написав, що розуміє невдоволення поліцейських, оскільки зарплата "однозначно має бути пропорційною ризикам".

- Попри все, ми маємо приємну новину. Кабінет Міністрів України виділив поліції гроші для поетапного підвищення грошового забезпечення поліцейським із цього місяця. Першу підвищену зарплатню вони отримають уже наприкінці січня. Насамперед зарплати зростуть у патрульних, спецназівців та поліцейських, які несуть службу в зоні ООС. Також ми очікуємо на подальше підвищення у квітні. Зауважу, керівники Нацполіції, структурних та територіальних підрозділів підвищення зарплат не отримають, - повідомив Ігор Клименко.

Глава Нацполіції назвав питання "надскладним", оскільки підвищення - це "надвелике навантаження на бюджет".

Довідка

12 листопада на сайті президента з'явилася електронна петиція щодо збільшення заробітної плати працівникам Національної поліції до рівня країн ЄС та США. 31 грудня вона набрала необхідних для розгляду 25 тисяч підписів. За даними ЗМІ, у грудні патрульні поліцейські нібито домовилися про забастовку та перестали виконувати частину роботи, наприклад, не складали адмінматеріали за порушення правил дорожнього руху, розпивання алкоголю чи куріння у громадських місцях, обмежуючись усним зауваженням. Нардеп від "Слуги народу" Юлія Яцик заявила, що 95% особового складу відділення поліції у Токмаку Запорізької області написали рапорти на звільнення.