Завантажити ще

Президент призначив командувача Силами тероборони ЗСУ

Президент призначив командувача Силами тероборони ЗСУ
Фото: President.gov.ua.

Президент Володимир Зеленський призначив Юрія Галушкіна на посаду командувача Сил територіальної оборони Збройних Сил України. Про це заявили на сайті Офісу президента, з посиланням на указ №1/2022.

- Президент України Володимир Зеленський 1 січня призначив командувачем Сил територіальної оборони Збройних Сил України Юрія Галушкіна – досвідченого бойового генерала, - йдеться у повідомленні.

Що відомо про Юрія Галушкіна

У 2001-2002 роках Юрій Галушкін взяв участь у міжнародній миротворчій операції у Косові (Союзна Республіка Югославія).

З 2014 року Галушкін служив у складі сил та засобів, що залучаються до антитерористичної операції (Операції об'єднаних сил) у Донецькій та Луганській областях.

З червня 2014 року по січень 2015 року Юрій Галушкін був командувачем Високомобільних десантних військ, які на той час входили до складу Сухопутних військ Збройних Сил України. Згодом Високомобільні десантні війська стали окремим родом військ ЗСУ, а Галушкіна призначили заступником командувача.

З грудня 2019 року служив на посаді головного інспектора Міністерства оборони України, а із середини 2020 року – заступника головного інспектора.

За особисту мужність та високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі бригадний генерал Юрій Галушкін удостоївся орденів Богдана Хмельницького ІІ та ІІІ ступенів.