Завантажити ще

США закликали комісію з обрання глави САП не блокувати роботу, а завершити справу

США закликали комісію з обрання глави САП не блокувати роботу, а завершити справу
Фото: https://prousa.info/us_flag

Американська сторона звернулася до комісії з проведення конкурсу на посаду голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури з вимогою повернутися до роботи та затвердити обрану кандидатуру. Відповідну заяву опубліковано у твіттері посольства Сполучених Штатів в Україні.

- США закликають членів комісії з обрання керівництва САП повернутися до роботи, поважати власні процедури та ухвалити правильне рішення для народу України, затвердивши свій власний вибір САП. Не дозволяйте корумпованим зовнішнім силам блокувати довірену вам роботу, – зазначено у повідомленні.

Раніше посли країн G7 також закликали комісію з обрання голови САП у повній прозорості та без подальших зволікань завершити процес. Представники країн "Великої сімки" зазначили, що розчаровані зривом обрання кандидата на цю посаду.

На посаду керівника САП претендують детектив НАБУ Олександр Клименко та прокурор Офісу генпрокурора Андрій Синюк. 21 грудня члени комісії визначили даних кандидатів на цю посаду, але технічно затвердити результати конкурсу не змогли. Це пов'язано з тим, що комісія не набрала достатньої кількості голосів для затвердження проекту рішення. 24 грудня комісія знову зібралася, але повторно не змогла набрати достатньо голосів для обрання нового голови САП.

Новини по темі: САП посольство США комісія