13 серпня
Завантажити ще

Лавров заявив, що США хочуть влаштувати "маленьку війну" в Україні, щоб звинуватити Росію

Лавров заявив, що США хочуть влаштувати
Фото: mid.ru

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров вважає, що США намагаються спровокувати "маленьку війну" в Україні. Нібито Вашингтон накачує Україну зброєю, щоб "підживити мілітарні настрої". Відповідні заяви він зробив під час інтерв'ю Соловйов Live.

– Вони (США – ред.) накачують озброєння. Вихваляються, що поставили (в Україну - ред.) боєприпаси та ударні системи на 2,5 млрд доларів. Я не виключаю, що є бажання підживити мілітаристські настрої, зробити маленьку війну, потім звинуватить нас, щоби запровадити нові санкції, щоб придушувати наші конкурентні здібності, - заявив глава російського МЗС.

Він також запевнив, що російські війська знаходяться на своїй території, а ось те, що відбувається з боку західних кордонів РФ, у нього викликає занепокоєння.

Лавров також сказав, що Росія не може стати членом НАТО на рівних і партнерських засадах, оскільки "весь процес крутиться не навколо НАТО або Євросоюзу, він крутиться навколо того, що Захід не хоче мати якихось більш-менш порівнянних за впливом суперників на міжнародній. арені".

Він зазначив, що в РФ сумніваються, що їхня вимога про нерозширення НАТО на схід не буде проігнорована. Лавров додав, що загалом позицію, яку займають країни Заходу та НАТО щодо України, вважає хамством.

Раніше прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков заявив, що Росія перебуває під загрозою " обману Заходу про непросування НАТО на схід". За його словами, НАТО поступово "проникає" на територію України. За його словами, у майбутньому фактично може залишитися лише формалізація цього процесу.

 

Новини по темі: МЗС Росії Сергій Лавров