23 вересня
Завантажити ще

В Україну не пустили російську модель через поїздки до окупованого Криму

В Україну не пустили російську модель через поїздки до окупованого Криму
Фото: instagram.com\Еліна Бурлакова

Прикордонники у київському аеропорту "Жуляни" не пустили в Україну російську модель, яка неодноразово відвідувала тимчасово окупований Крим. Про це 23 грудня на своїй сторінці у фейсбуці повідомила пресслужба ДПСУ.

21-річна росіянка прилетіла до Міжнародного аеропорту "Київ" ім. І. Сікорського літаком із Варшави. Під час проходження прикордонного контролю та перевірки документів прикордонники з'ясували, що вона неодноразово порушувала режим в'їзду-виїзду з тимчасового окупованого Криму.

Так, востаннє вона відвідувала тимчасово окупований Крим у липні 2021 року, де брала участь у фотозйомках. На півострів вона прибула літаком із Москви.

Прикордонники не пустили росіянку до України. Крім того, вона отримала заборону на право в'їзду до України на 3 роки та штраф за адміністративне правопорушення. Джерела " УП " у правоохоронних органах вказали, що йдеться про модель на ім'я Еліна Бурлакова.

Раніше у грудні з Києва депортували російську виконавицю Марію Гусарову (Богоявленську), відому під псевдонімом Mary Gu. У свою чергу, Росія та Білорусь заборонили в'їзд українській журналістці та блогерці Лілі Багіровій, колишній дівчині репера Київстонера.