23 вересня
Завантажити ще

Посли G7 заявили, що розчарувалися зривом конкурсу на голову САП

Посли G7 заявили, що розчарувалися зривом конкурсу на голову САП

Посли країн "Великої сімки" відреагували на відмову членів комісії щодо обрання голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури визначити переможця відбору на цю посаду. Представники G7 висловили розчарування через ситуацію, що склалася. Відповідну заяву посли опублікували у Твіттері.

- Посли G7 розчаровані відмовою призначених ВР членів відбіркової комісії Спеціалізованого антикорупційного прокурора визначити переможцем кандидата, який набрав більше балів. Ця подальша затримка невиправдана та суперечить зобов'язанням України щодо призначення постійного керівника, - зазначено у повідомленні.

У своїй заяві посли "Великої сімки" також закликали комісію з обрання голови САП зібратися знову та завершити процес якнайшвидше.

- Спеціалізована антикорупційна прокуратура, як і всі незалежні антикорупційні інституції, потребує зміцнення для забезпечення верховенства права та ефективної боротьби з корупцією, - наголосили представники країн.

21 грудня комісія зібралася у повному складі та затвердила порядок денний: проведення співбесід з кандидатами на адміністративні посади САП та з кандидатами на посаду керівника САП, оцінювання результатів, визначення переможців конкурсу. На посаду керівника САП претендують детектив НАБУ Олександр Клименко та прокурор Офісу генпрокурора Андрій Синюк.

У ході засідання члени комісії визначили кандидатів на цю посаду, але технічно затвердити результати конкурсу не змогли. Це пов'язано з тим, що комісія не набрала достатньо голосів для затвердження проекту рішення.

 

Новини по темі: Большая семерка(G7) САП