4 жовтня
Завантажити ще

Комісія не змогла затвердити Клименка на посаду голови САП

Комісія не змогла затвердити Клименка на посаду голови САП
Фото: sud.ua/

Конкурсна комісія з обрання керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури визначила переможців на цю посаду, але технічно затвердити результати конкурсу не змогли. Про це пише " Інтерфакс-Україна ".

- Комісія затвердила, що детектив НАБУ Олександр Клименко отримав 246 балів для обіймання посади керівника САП, а прокурор Офісу генпрокурора Андрій Синюк отримав 229 балів для обіймання посади заступника керівника САП, проте не проголосувала за це. Таким чином, переможці конкурсу є, але технічно не затверджено результати, - комісія не набрала достатньої кількості голосів для затвердження проекту рішення, - зазначено у повідомленні.

20 грудня Окружний адміністративний суд Києва ухвалив рішення щодо скасування порядку роботи конкурсної комісії на посаду голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. В Офісі президента заявили, що конкурсний відбір здійснювався відповідно до чинного законодавства та у відомстві розрахують на обрання голови САП до кінця поточного року.

21 грудня комісія зібралася у повному складі та затвердила порядок денний: проведення співбесід з кандидатами на адміністративні посади САП та з кандидатами на посаду керівника САП, оцінювання результатів, визначення переможців конкурсу. На посаду керівника САП претендують детектив НАБУ Олександр Клименко та прокурор Офісу генпрокурора Андрій Синюк.

Новини по темі: САП конкурс