28 вересня
Завантажити ще

Тупицький програв суд проти НАЗК щодо перевірки його декларації

Тупицький програв суд проти НАЗК щодо перевірки його декларації
Фото: 24 Канал

Окружний адміністративний суд Києва не задовольнив позов колишнього голови Конституційного суду Олександра Тупицького про визнання протиправними дії Національного агентства з питань запобігання корупції щодо повної перевірки його щорічної декларації за 2020 рік. Про це повідомляє пресслужба відомства.

- Позивачем не надано обґрунтованих підстав, які могли б поставити під сумнів початок проведення повної перевірки його декларації. Зокрема, відповідно до положень Закону України «Про запобігання корупції», Порядок здійснення повної перевірки декларації, поданої суддею, суддею Конституційного Суду України, моніторингу способу життя судді, судді КСУ визначається НАЗК за погодженням відповідно Вищої ради правосуддя або зборів суддів КСУ, - занотовано в ухвалі суду.

Як зазначено у повідомленні, за відсутності погодженого зборами суддів КСУ такого Порядку, перевірка НАЗК здійснюється у загальному порядку. Таким чином ОАСК залишив без задоволення позов Тупицького.

Ексглава КСУ Олександр Тупицький подав до суду на НАЗК, вимагаючи визнати протиправними дії відомства щодо проведення повної перевірки його щорічної декларації за 2020 рік та утриматися від проведення відповідної перевірки до ухвали НАЗК порядку здійснення такої перевірки за погодженням із зборами суддів КСУ.