Завантажити ще

Міністр Чернишов перекриває киянам дороги і користується мигалкою

Міністр Чернишов перекриває киянам дороги і користується мигалкою

Журналісти УП 15 вересня відстежили з відеокамерою пересування  столицею автомобілів самого міністра і його охорони та стали очевидцями, як ті використали проблискові маячки та оперативні номери прикриття, порушували правила дорожнього руху та перекривали проїзд.

Чернишов був на зустрічі з мільярдером та нардепом від ОПЗЖ Ігорем Абрамовичем, біля офісу якого й помітили машину його охорони. Як повідомили журналісти, номерів автомобіля у поліцейській базі не було.

"Це означає, що Чернишову з невідомих причин можна використати оперативні номерні знаки", – констатували журналісти УП.

При подальших пересуваннях журналістів та охоронців міністра Києвом в кадр потрапило, як на перехресті машина охорони Чернишова, використовуючи проблискові маячки та звуковий сигнал, перекрила проїзд та з порушенням правил дорожнього руху виконала поворот.

На думку журналістів, самого Чернишова в салоні не було. Швидше за все, на той час він знаходився в офісі Абрамовича, куди прямувала його охорона.

Під офісом нардепа охорона Чернишова влаштувала зі знімальною групою гру у хованки, пересуваючи машину так, щоб журналістам не вдалося зняти і навіть помітити, хто виходитиме з будівлі.

На питання УП, з яких підстав Чернишов користується спецсигналами та оперативними номерами, міністр до публікації розслідування відповідей не дав.

Фото
Фото
16 Грудня 202110:04