Завантажити ще

Журналісти підозрюють верхівку МВС у корупції - Єніну приписують розгортання схем

Журналісти підозрюють верхівку МВС у корупції - Єніну приписують розгортання схем

У Міністерстві внутрішніх справ України після зміни керівництва та з приходом першого заступника міністра Євгенія Єніна розцвіла корупція та кумівство, всі схеми особисто курирує перший заступник міністра. Про це повідомляється у телеграм-каналі «Наблюдатель».

«Історія з Олександром Гогілашвілі здасться вам квіточками. Перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін, зважаючи на все, найофігеліший серед усіх нинішніх чиновників, бо розгорнути одночасно кілька таких масштабних корупційних схем, про які пишуть колеги - треба мати дуже багато нахабства та впевненості у власній непогрішності. Спілкування з контрабандистами, побори з підлеглих у регіонах, кришування грального бізнесу, ліс, земля, нафтопродукти, видобуток піску», - йдеться у повідомленні.

Видання зазначає, що Є. Єнін особисто підбирав кадри, розставивши на ключові посади підконтрольних людей.

На підтвердження даної інформації видання наводить слова колишніх товаришів за службою Є. Єніна.

«Він все життя пропрацював виключно на посадах «другого плану» - заступником у МЗС, Офісі генпрокурора та інших структурах. Однак люди, які знали Єніна і в тих місцях, стверджують, що Монастирський мав на увазі зовсім інший досвід – а саме досвід вибудовування корупційних схем та «відкатних» механізмів. «Якщо і є в міністерстві хтось, хто також дуже любить брудні гроші та гачкуваті схеми, то це якраз Євгеній Володимирович. Тому якщо Монастирський збирався трохи заробити у своєму кріслі, то вибрав для цього абсолютно безальтернативну кандидатуру», - каже один із колишніх колег Єніна на попередніх місцях роботи. І, судячи з інформації, яку публікують колеги, ми не маємо підстав йому не вірити», - наголошується в повідомленні.

Новини по темі: Євген Єнін