Завантажити ще

До Зеленського у Київ їдуть президенти Польщі та Литви

До Зеленського у Київ їдуть президенти Польщі та Литви
Фото: President.gov.ua

Президенти Польщі та Литви Анджей Дуда і Гітанас Науседа прибудуть до України для зустрічі з Володимиром Зеленським. Вони візьмуть участь у саміті "Люблінського трикутника". Про це 14 грудня у Твіттері повідомляє канцелярія президента Польщі.

"Президенти Польщі, Литви та України Анджей Дуда і Гітанас Науседа та Володимир Зеленський 20 грудня зустрінуться у рамках саміту "Люблінського трикутника" та обговорять безпечну ситуацію в нашому регіоні", - повідомив представник канцелярії Якуб Кумох.

"Люблінський трикутник" - платформа для тристороннього співробітництва між Литовською Республікою, Республікою Польща та Україною, спрямована на поглиблення регіональної взаємодії у сферах безпеки, економічній та соціально-гуманітарній. Серед завдань – протидія загальним загрозам, процвітання регіону, боротьба з коронавірусом, співпраця вчених та експертів. Формат затвердили 28 липня 2020 року міністри закордонних справ трьох країн - Дмитро Кулеба, Яцек Чапутович та Лінас Лінкявічюс - на зустрічі у Любліні.

Раніше повідомлялося, що 15 грудня у Брюсселі зустрінуться Еммануель Макрон та Володимир Зеленський. 14 грудня Дмитро Кулеба оголосив, що на початку 2022 року очікується візит до України Реджепа Тайіпа Ердогана.