22 вересня
Завантажити ще

Єрмак анонсував відкриття Університету гостинності та оновлення готелю «Україна» за рахунок катарського інвестора

Єрмак анонсував відкриття Університету гостинності та оновлення готелю «Україна» за рахунок катарського інвестора
Фото: facebook.com/Hotel.Ukraine.Kiev

Готель «Україна» у центрі Києва модернізують за допомогою катарського інвестора. Про це увечері 13 грудня повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак.

- Підписано важливий меморандум із катарським інвестором Al Rayyan Tourism Investment Co. WLL з модернізації готелю «Україна» та відкриття Університету гостинності, - написав він на своїй сторінці у Фейсбуці.

В Університеті гостинності, за словами Єрмака, мають використовувати сучасні методики навчання, цифрові інструменти та міжнародний досвід у галузі гостинності.

Al Rayyan Tourism Investment Co. WLL (ARTIC) - туристична компанія, заснована в 2003 році, займається девелопментом, придбанням та здаванням в оренду нерухомості з упором на готельний сектор у Катарі та за кордоном. Є 100-відсотковою дочірньою компанією Al Faisal Holding. Портфель ARTIC включає готелі на Близькому Сході, Африці, Європі та Північній Америці. Крім готельного портфеля, ARTIC має послуги, пов'язані з гостинністю.

"Україна" - чотиризірковий готель, що знаходиться за адресою вулиця Інститутська, 4, на майдані Незалежності. У ньому 14 поверхів та 371 номер. Готель юридично підпорядкований Державному управлінню справами.

У липні 2020 року готель “Дніпро” на Європейській площі у Києві продали за 1 млрд 111 млн грн. Покупець, засновник стартапу DreamTeam Олександр Кохановський розповів, що в готелі створять Esports Ready Hotel, багатофункціональну кіберспортивну арену.

В Україні є Київський університет туризму, гостинності та права, це приватний виш. Навесні Володимир Зеленський ініціював створення Президентського університету, який готуватиме фахівців майбутнього.