Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Зеленський: Олігархам треба домовлятися із державою, а не державі з ними

Зеленський: Олігархам треба домовлятися із державою, а не державі з ними
Фото: youtube.com/watch?v=j-OxtfUemRA

Президент Володимир Зеленський вважає, що українські олігархи можуть дуже просто домовитись із державою. За його словами, всі умови влади викладені у законодавстві. Про це український лідер заявив в інтерв'ю телеканалу 1+1.

- Мені здається, що треба якось змінювати перебіг історії. Їм слід домовлятися з державою, а не держава має домовлятися з олігархами. Домовитися з державою дуже просто – вона свої домовленості викладає у законах і там усе зрозуміло, як людині та бізнесу треба діяти, як працювати. І не буде жодних питань, – сказав президент.

За його словами, шантаж теплом і світлом, яке періодично виникатиме, є кроками для створення невеликої інформаційної хвилі, щоб це показати на певних ЗМІ.

5 листопада президент Володимир Зеленський підписав закон, згідно з яким під критерії олігархів тепер потраплятимуть українці, які мають значний вплив на ЗМІ, які беруть участь у політичному житті, бенефіціарно володіють компанією-монополістом та мають статки понад 1 мільйон прожиткових мінімумів.

Цей документ передбачає заборону для олігархів фінансування за власні кошти політичні партії, виборчі фонди кандидатів, політпартії під час виборчого процесу, а також купувати об'єкти великої приватизації та підтримувати фінансово будь-які заходи, пов'язані з політичною агітацією чи політичними "гаслами". Також олігархів зобов'язали подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави чи місцевого самоврядування.