Завантажити ще

Генасамблея ООН ухвалила посилену резолюцію щодо мілітаризації Криму

Генасамблея ООН ухвалила посилену резолюцію щодо мілітаризації Криму

Посилену резолюцію про мілітаризацію тимчасово окупованого Криму, яка містить підтримку Кримської платформи, підтримали члени Генеральної асамблеї Організації Об'єднаних Націй. Про це повідомив у своєму мікроблозі Твіттер міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

- Генасамблея ООН схвалила посилену резолюцію щодо мілітаризації Криму. Вона містить важливу підтримку Кримської платформи, закликає РФ припинити перекидання на півострів зброї та військових, припинити порушення свободи мореплавання у Чорному та Азовському морях, - написав Кулеба.

У зв'язку з прийняттям посиленої резолюції щодо Криму, глава МЗС подякував усім країнам, що входять до ООН, які підтримали документ.

- Документ консолідує міжнародну підтримку "Кримської платформи" та її цілей, протидіє наростаючій мілітаризації Криму, посилає сигнал стримування на тлі нарощування військової присутності РФ вздовж нашого кордону та в Криму, - наголосив український міністр.

Йдеться про нову резолюцію про мілітаризацію Криму, в якій засуджуються незаконні дії РФ щодо знищення або переміщення культурних та природних цінностей України, розташованих у Криму. Також у документі міститься заклик до Росії припинити політику примусової зміни демографічного складу Криму, засуджується проведений РФ Всеросійський перепис населення.