Завантажити ще

Глава Instagram у Сенаті США відповів на звинувачення соцмережі у негативному впливі на підлітків

Глава Instagram у Сенаті США відповів на звинувачення соцмережі у негативному впливі на підлітків
Фото: REUTERS/Елізабет Франц

Instagram поверне хронологічний порядок у стрічці. Про це повідомила PR-команда соціальної мережі після виступу свого директора Адама Моссері у Сенаті.

- Ми експериментували з Обраним, щоб ви могли вирішити, чиї повідомлення ви хочете бачити вище, та працюємо над іншим варіантом, щоб бачити повідомлення людей, на яких ви підписані, у хронологічному порядку. Ми хочемо прояснити, що ми створюємо нові варіанти - надаючи людям більше можливостей вибору, щоб вони могли вирішити, що їм найкраще підходить, а не перемикаємо всіх на хронологічну стрічку. Ви можете очікувати більше на початку наступного року! - йдеться у твіттері Instagram Comms.

Повернення хронологічної стрічки в Сенаті анонсував і сам Адам Моссері. Глава Instagram пояснив це бажанням знизити "маніпулювання алгоритмів", повідомив TechCrunch. Моссері зазначив, що повернення планується у першому кварталі 2022 року.

Моссери зізнався на слуханнях, що Instagram не зміг за замовчуванням зробити всі облікові записи користувачів до 16 років приватними. Сенатор Марша Блекберн розповіла, як її команда створила акаунт для 15-річного підлітка, який за замовчанням не став приватним.

Співробітники сенатора Річарда Блюменталя легко змогли знайти Instagram пости про анорексію та розлад харчової поведінки.

Марша Блекберн заявила, що розмова з Моссері "продовжує повторюватися до нудоти", маючи на увазі слухання з главою "Фейсбуку" Марком Цукербергом.

- Вони продовжують говорити вам, що будуть зміни... Але знаєте що, нічого не змінюється. Нічого, – заявила сенатор від штату Теннессі.

Напередодні слухань у Сенаті Адам Моссері анонсував нововведення в Інстаграмі. У перших країнах запустили функцію-нагадування «Зробіть перерву». У 2022 році батькам хочуть дозволити ставити своїм дітям тимчасові ліміти.

У вересні колишня співробітниця компанії "Фейсбук" розповіла пресі про внутрішнє дослідження, яке показало, що 32% дівчаток-підлітків заявили, що гірше почувалися після перегляду Instagram.

Новини по темі: Підлітки Інстаграм Сенат