Завантажити ще

Дружина Ігоря Поклада розповіла, як президент хотів привітати композитора із ювілеєм СМС-кою

Дружина Ігоря Поклада розповіла, як президент хотів привітати композитора із ювілеєм СМС-кою
Фото: facebook.com/profile.php?id=100025214112781

Президент Володимир Зеленський написав до 80-річчя відомого українського композитора Ігоря Поклада вітання, яке Офіс президента планував надіслати через Viber. Проте у ювіляра звичайний кнопковий телефон, тож прочитати та роздрукувати, як це просили у ОП, йому не вдасться. Про це у фейсбуці написала дружина композитора, Світлана Поклад.

10 грудня композитору виповнюється 80 років. У зв'язку із цим Світлані Поклад напередодні зателефонували з ОП.

- Дзвінок об 11:00… «Вас турбує офіс президента. Скажіть, будь ласка, у Вас Вайбер є?» Відповідаю – «так. А нащо?» «Президент привітав Ігоря Дмитровича з ювілеєм, написавши листа. Ми його на Вайбер скинемо, а Ви вже роздрукуєте, добре?», - написала дружина композитора.

Перед цим Світлана перерахувала всі регалії свого відомого чоловіка: Народний артист України, лауреат державної премії України, кавалер двох орденів "За заслуги", кавалер Ордену Ярослава Мудрого, лауреат премій Дмитра Луценка та Володимира Вернадського, кавалер орденів практично всіх (крім католицької) церков України..

У відповідь на розмову з Офісом Президента Світлана Поклад написала таке емоційне послання.

- Я не знаю, чи є у вас слова. У мене їх немає. Точніше вони є! І я можу сказати!

Володимире Олександровичу! Це Ви своїм друзям можете СМС- повідомленням нагадати про дрібниці! А чоловіка вітали всі ОСОБИСТО! Принаймні дзвінком, телеграмою чи адресою. Якщо були у країні! Не було - їхали помічники, міністри з квітами та орденами! Але, мабуть, це Вам не зрозуміти. Що саме?! Що ви образили! Що Ви принизили одного з найбільших людей цієї країни! - Написала дружина Ігоря Поклада.

Щодо нагород вона запитала, «кому вони потрібні». І запросила президента в гості, щоб показати купу оксамитових коробочок.

- Їх (коробочки з нагородами – ред.) навіть злодії, що проникли в квартиру, не взяли, розкидали по підлозі… Але СМС…. Оце так! Це круто (я правильно висловилася, по-новому?! По-сучасному????) Дякую! Тут буде кому привітати. Дякувати Богу, він, Поклад, не для офісу президента писав, а для людей! Ой! Головне ж забула сказати! У Поклада кнопковий телефон! Так що Ваша геніальна ідея з Вайбером померла... Він Ваше вітання не побачить... Як шкода, - підсумувала дружина композитора.

Ігор Поклад – відомий радянський та український композитор. У його творчому доробку понад 500 пісень, які виконували Муслім Магомаєв, Юрій Гуляєв, Євгенія Мірошниченко, Йосип Кобзон, Рашид Бейбутов, Микола Щукін, В'ячеслав Харченко, Костянтин Огнєвий, Ніна Матвієнко, Тамара Міансарова, Тамара Гвердцителі, Дмитро Гнатюк, Таїсія Повалій,  Юрій Богатіков, Василь Зінкевич, Назарій Яремчук, Руслана, Катя Бужинська, Ані Лорак, Тіна Кароль.

Одними із найвідоміших творів композитора є: "Ой, летіли дикі гуси", Чарівна скрипка", "Скрипка грає", "Зелен-клен", "Тиха вода", "Тече вода", "Наречена".

Світлана Поклад емоційно відреагувала на дзвінок із ВП. Фото: facebook.com/permalink.php?story_fbid=3073803172893324&id=100007910143201

Світлана Поклад емоційно відреагувала на дзвінок із ВП. Фото: facebook.com/permalink.php?story_fbid=3073803172893324&id=100007910143201

Новини по темі: скандал Офіс президента