20 сiчня
Завантажити ще

Комаровський: Ахметов на дні народження у Шустера говорив тост, кандидата у президенти не обирали

Комаровський: Ахметов на дні народження у Шустера говорив тост, кандидата у президенти не обирали
Фото: youtube.com/Анатолій Шарій

Рінат Ахметов був на дні народження у Савіка Шустера у Вільнюсі. Про це Євген Комаровський розповів в інтерв'ю журналістам "Нового Видання", його відеоверсію опубліковано на ютуб-каналі Анатолія Шарія.

- Звичайно, був. Ну він прийшов на день народження і зник після цього... Він говорив дуже приголомшливий тост за здоров'я людини, яка обходиться йому дуже дорого. Через те, що Савік Шустер не погоджує з ним нічого і робить, що хоче, потім на нього наїжджає влада, і він втрачає гроші, - сказав відомий лікар-педіатр.

Комаровський сказав, що сміявся, побачивши сюжет "Української правди" і заявив, що журналіст Михайло Ткач "обчитався детективів". За словами лікаря, день народження ведучого відбувся у ресторані, та кандидата у президенти на ньому не обговорювали.

1 грудня Арсен Аваков сказав, що жодних зустрічей із Рінатом Ахметовим у Вільнюсі не було.

Довідка

22 листопада екс-глава МВС Арсен Аваков опублікував у своїх соцмережахфото з відпочинку у Вільнюсі. На знімку з ним були ведучі Савік Шустер та Дмитро Гордон, а також екс-прем'єр Володимир Гройсман.

30 листопада “Українська правда” випустила сюжет, у якому розповіла, що приватні літаки з бізнесменом Рінатом Ахметовим та гостями дня народження Савіка Шустера вилетіли з Києва 21 листопада з різницею у кілька годин. Борт Ахметова відлетів у Париж, а другий літак – у Вільнюс. Пізніше літак бізнесмена прибув із Парижа до Вільнюса.

"Свобода слова Савіка Шустера" виходить на ТРК Україна з серпня 2019 року. Також її вказують на “Україна 24”. Обидва телеканали входять до медіахолдингу «Медіа Група Україна», який, у свою чергу, належить компанії СКМ Ріната Ахметова.

26 листопада президент Володимир Зеленський заявив, що Ахметова залучають до державного перевороту за участю Росії.