20 сiчня
Завантажити ще

В управлінні розвідки Міноборони повідомили про інтенсивну підготовку розрахунків до обстрілу позицій Об'єднаних сил

В управлінні розвідки Міноборони повідомили про інтенсивну підготовку розрахунків до обстрілу позицій Об'єднаних сил
Фото: facebook.com/DefenceIntelligenceofUkraine

Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило про "новий період оперативної та бойової підготовки" у ЗС РФ з 1 грудня. Про це йдеться у повідомленні ГУР МО у п'ятницю.

На окремих напрямках “противник ротує підрозділи на передових позиціях та проводить інтенсивну підготовку артилерійських й мінометних розрахунків до обстрілу позицій Об'єднаних сил”.

– У рамках зазначеного окупантами проводяться заходи тижня бойової готовності з відпрацювання питань приведення з'єднань та частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК у найвищі ступені бойової готовності, – заявили в управлінні розвідки.

Вранці у п'ятницю міністр оборони Олексій Рєзніков заявив під час години запитань до уряду у Верховній Раді, що Україна припускає можливість вторгнення Росії наприкінці січня. Партнери України реагуватимуть на випередження, зазначив Рєзніков.

Вперше керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов повідомив про можливе вторгнення 20 листопада в інтерв'ю американському виданню Military Times. У Росії Україну звинуватили у підготовці виправдання силової операції на Донбасі. Київ спростував такі наміри.

1 грудня заступник державного секретаря США Вікторія Нуланд закликала Росію та Україну досягти різдвяного перемир'я на Донбасі із припиненням вогню, обміном ув'язненими та поновленням роботи пропускних пунктів.