Завантажити ще

В Україні з'являться нові військові бази флоту у Бердянську та Очакові

В Україні з'являться нові військові бази флоту у Бердянську та Очакові
Фото: facebook.com/reznikovoleksii

В Україні з'являться дві нові військові бази, які будуть знаходитися у Бердянську та Очакові. Про це повідомив міністр оборони України Олексій Рєзніков, виступаючи 3 грудня у Верховній Раді. Розвиток флоту - серед пріоритетів Міноборони, заявив глава відомства.

– Ми переходимо до практичної стадії будівництва двох військово-морських баз у Бердянську та Очакові та інших контрактів у рамках домовленостей зі Сполученим Королівством, – заявив Резніков.

Крім того, найближчим часом міністр оборони України Олексій Рєзніков, за його словами, затвердить нову структуру свого відомства.

- Планую затвердити нову структуру міністерства, яка на функціональному рівні відображатиме найголовніші напрями, - заявив Резніков.

За його словами, серед основних напрямів роботи міністерства – стратегія, управління фінансовими ресурсами, забезпечення озброєнням, цифрова трансформація, розвиток людського потенціалу. Міністр оборони наголосив, що реформа оборонного відомства дозволить перетворити міністерство на ефективний цивільний орган влади, який формує політику, здійснює військово-політичне та адміністративне управління збройними силами та забезпечує цивільно-демократичний контроль.

Раніше повідомлялося, що отримані Україною від США два катери класу Island, які базуються в Одесі, вже вийшли на ходові випробування.