Завантажити ще

Тихановська повідомила, що першу міжнародну зустріч новий прем'єр Швеції провела із нею

Тихановська повідомила, що першу міжнародну зустріч новий прем'єр Швеції провела із нею
Фото: twitter.com/Tsihanousskaya

Перша жінка-прем'єр Швеції провела першу міжнародну зустріч зі Світланою Тихановською. Про зустріч із Магдаленою Андерссон повідомила сама екс-кандидат у президенти Білорусі.

"Я була рада познайомитись із Магдаленою Андерссон вчора. Вона перша жінка-прем'єр-міністр у Швеції, і я завжди рада бачити жінок, які грають провідні ролі. Символічно, що її перша міжнародна зустріч була зі мною. Подякувала Швеції за підтримку народу Білорусі", - написала Тихановська у Твіттері.

Напередодні ввечері Світлана Тихановська повідомила у своєму телеграм-каналі, що разом із Андерссон у Стокгольмі брала участь у записі останнього епізоду популярного скандинавського ток-шоу Skavlan.

Skavlan – найбільше ток-шоу у Скандинавії, яке показують у Швеції, Норвегії та Фінляндії, а також у YouTube. Ведучий програми – норвезький журналіст Фредрік Скавлан.

54-річна Магдалена Андерссон стала першою жінкою, яка очолила шведський уряд. Перший раз її кандидатуру затвердили 24 листопада, але через кілька годин Андерссон подала у відставку через вихід "зелених" з правлячої коаліції. 29 листопада депутати повторно обрали її.

Фото: instagram.com/skavlanofficial

Фото: instagram.com/skavlanofficial