Завантажити ще

Ілля Ківа подасть до суду на Bigus-info за фейкове розслідування незважаючи на вибачення: Вимагатиме мільйони

Ілля Ківа подасть до суду на Bigus-info за фейкове розслідування незважаючи на вибачення: Вимагатиме мільйони
Фото: tr.me\Kiva_official

Розслідувачі Bihus Info видалили зі свого youtube-каналу відео про обшуки у будинку народного депутата від партії "ОПЗЖ" Іллі Ківи через фактичні помилки, що перетворили його на фейк, - фото, показані в розслідуванні, не мали відношення до Ківи і були взяті з матеріалів іншої кримінальної справи. Крім того, розслідувачі вибачилися перед глядачами, проте Ківа все одно має намір подати позов до суду.

Помилку визнав журналіст Денис Бігус, розмістивши відео з вибаченнями.

- Ми помилилися, довірившись джерелу, і просимо вибачення у підписників. Вперше за 8 років у редакції помилка такого масштабу, що інакше, ніж "факап", її не назвати. Просимо вибачення у всіх наших глядачів і колег з інших ЗМІ, які поширили цю новину, - заявив він.

За словами Бігуса, журналісти довірилися джерелу у правоохоронних органах та додали до матеріалу надані ним знімки. Згодом виявилося, що серед наданого матеріалу є фото з іншої справи, отже, й й усе розслідування не відповідає дійсності.

Ця заява не задовольнила Іллю Ківу, і у коментарі Pavlovsky News він заявив, що подасть на журналістів до суду.

- Суму вимагатиму дуже велику. Точно мільйони. Я постараюся їх роздягнути і роззути, адже вони працюють за гроші, а значить, це їхня сакральна історія, - розповів Ківа і уточнив, що гроші він планує передати до дитячих будинків.

Парламентарій вважає, що протягом кількох останніх років Бігус системно реалізує дезінформацію та фейки щодо нього, маючи певних зацікавлених осіб у правоохоронній системі.

Раніше на каналі "Бігус.інфо" з'явилося відео, де журналісти розповіли про те, що під час обшуків у Ківи виявили "купи" золота та картини. Проте, як з'ясувалося, ці кадри зроблено під час обшуків у справі про незаконний центр конвертації. За словами народного депутата, окрім шкарпеток, трусів та спортивного костюма під час обшуків у будинку, який знімає матір його дитини, нічого не знайшли.

Раніше Ілля Ківа заявив, що подаватиме до суду на Ірину Венедиктов у зв'язку з тим, що депутата, на його думку, незаконно переслідують.