25 вересня
Завантажити ще

Поліція: протести на Майдані та під Офісом президента пройшли без порушень

Поліція: протести на Майдані та під Офісом президента пройшли без порушень
Фото: https://kyiv.npu.gov.ua/

Мітинги, що відбулися у Києві 1 грудня, пройшли спокійно – порушень правоохоронці не виявили. Про це повідомляє прес-служба столичної поліції.

- Порядок та безпеку людей забезпечували працівники всіх структурних підрозділів поліції, кінологи та вибухотехніки, рятувальники та військовослужбовці Національної Гвардії. Усі заходи пройшли без порушень. Поліцейські продовжують забезпечувати публічну безпеку та порядок на вулицях Києва, - зазначили у відомстві.

Йдеться про мітинг, який розпочався ввечері, 1 грудня, на Майдані Незалежності під гаслом "Захист Україну - зупини переворот". У ньому взяли участь головний редактор "Цензор.нет" Юрій Бутусов, голова партії "Голос" Кіра Рудик, член політради партії "Демократична Сокира" Юрій Гудименко та колишній перший віце-прем'єр-міністр Олександр Турчинов.

Протестувальники вимагали відставки глави Офісу президента Андрія Єрмака та проведення в країні нових президентських та парламентських виборів. Учасники мітингу стверджували, що є супротивниками державного перевороту, про який раніше заявив президент Володимир Зеленський. Організатори акції зачитали меморандум, у якому звинуватили Зеленського у передачі влади "ніким не обраному" голові Офісу президента Андрію Єрмаку, після чого колоною попрямували на Банкову до будівлі Офісу президента.

На подвір'я Офісу президента учасники мітингу зайшли, вигукуючи гаслами, кидали у будівлю монети. Далі частина людей почалася розходитися, а деякі вирушили колоною урядовим порталом.