20 сiчня
Завантажити ще

Аваков заявив, що "перетинався" з Ахметовим у Вільнюсі, але жодних зустрічей із ним не було

Аваков заявив, що

Колишній глава Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков спростував інформацію про зустріч із українським бізнесменом Рінатом Ахемтовим у столиці Литви. Про це пише " Радіо Свобода ".

- Я вчора побачив, що Рінат Ахметов прилетів у той же термінал за п'ять хвилин від мене, але я під час відльоту його не бачив... Я готовий коментувати все, що стосується мене. І я відповім, що ні, жодних зустрічей з Рінатом Леонідовичем у Вільнюсі не відбувалося… Я не бачив, щоб хтось із присутніх гостей вів серйозні ділові переговори, – повідомив Аваков.

Як зазначив ексміністр, у Вільнюс він справді їздив до журналіста Савіка Шустера, а фотографії зі святкування його дня народження Аваков опублікував "хоч і жартома, але не просто так".

- Я дуже досвідчена людина у цій сфері. І фотографію я виклав хоч і жартома, але не просто так... Ті люди, які там були і захотіли сфотографуватися, не приховували цього факту. І я не приховував. На державних вертольотах я туди не літав і все сплатив власним коштом. І поїхав справді до Савіка, і нормально провів там час, – зазначив він.

Журналісти "Української правди" провели розслідування, в якому заявили, що Ахметов нібито використав святкування дня народження Шустера у Вільнюсі для «підшукання кандидатів у президенти», а Аваков був одним із запрошених гостей.

22 листопада ексглава МВС Арсен Аваков опублікував у інстаграмі фотографію, на якій він знаходиться в компанії телеведучого Савіка Шустера, лікаря-педіатра Євгена Комаровського та журналіста Дмитра Гордона. Усі зображені на фото - з обладунками та мечами в руках. Знімок політик підписав так: "Так, це саме те, про що ви подумали".