Завантажити ще

Дружина Дмитра Гордона затьмарила на фото Авакова, Комаровського та свого чоловіка

Дружина Дмитра Гордона затьмарила на фото Авакова, Комаровського та свого чоловіка
Фото: facebook.com/alesia.batsman

Екс-глава МВС України Арсен Аваков, журналіст Дмитро Гордон та доктор Комаровський знову зібралися разом - цього разу без Савіка Шустера та Володимира Гройсмана. Принаймні останніх двох немає на фото, яке на своїй сторінці у Фейсбуці 1 грудня виклала дружина Гордона – Олеся Бацман.

"Найважливіші кадри вчорашнього розслідування. Невідомі ракурси. Шок-сенсація", – підписала фото журналістка.

На фото хтось невідомий сфотографував, як сама Бацман, витончено зігнувшись, знімає на смартфон чоловіка та його приятелів. Дружині Гордона вдалося затьмарити решту учасників зйомки: коментарі до посту в основному стосуються пози Олесі, а політичне майбутнє співрозмовників і тим більше їх самих ніхто не обговорює.

Де зроблено фото, Бацман не уточнила. Зважаючи на кількість столових приборів, у кадр потрапили далеко не всі гості.

Фото
Фото
01 Грудня 202116:27

На дні народження Савіка Шустера 22 листопада Аваков, Комаровський, Гордон, Гройсман та винуватець урочистостей сфотографувалися у Литві з мечами. Це підігріло чутки про якесь політичне об'єднання, до якого можуть увійти політики, що розчарувалися в Зеленському, і лідери думок. Однак Дмитро Гордон поспішив запевнити, що у політичному плані за цим фото "нічого не криється".

Згодом Гордон виклав відео, на якому видно, що передувало фото. А сам кадр став вірусним у соцмережах та розійшовся на "фотожаби".

Після відставки Арсен Аваков розкритикував політику Володимира Зеленського. Також критичні зауваження на адресу президента висловлював Євген Комаровський. Савік Шустер заявив, що президент і голова його Офісу відмовилися прийти на ефір з "вагнергейту". В Офісі президента заявили, що це був "виклик на телевізійний килим до олігарха". Екс-прем'єра Володимира Гройсмана називали одним із політиків, з якими нібито може об'єднатися Аваков після відходу з влади. 1 грудня "УП" опублікувала розслідування, в якому стверджується, що 22 листопада у Литві паралельно з гостями Шустера знаходився Рінат Ахметов, якому у політикумі приписують "шефство" над цією компанією, яка може оформитись у політсилу.