24 червня
Завантажити ще

Депутат Роман Соха оголосив про вихід із "Слуги народу" через призначення Шурми заступником Єрмака

Депутат Роман Соха оголосив про вихід із
Фото: скрін відео\телеканал Рада

Народний депутат України Роман Соха з трибуни Верховної Ради під час засідання 30 листопада заявив про свій вихід із фракції "Слуга народу" Після виступу він передав відповідну заяву спікерові ВР Руслану Стефанчуку.

Також він звернувся до президента Володимира Зеленського: «Пане президенте, ви обіцяли, що в наших лавах будуть нові обличчя - люди, які ніколи не були в політиці, які не причетні до „схем“ і не грабували країну. Ви обіцяли нове покоління державників із гарячим серцем, світлим розумом, кришталево чистою репутацією... Сьогодні бачу призначення Шурми заступником глави Офісу президента. Це колишній функціонер проросійського опозиційного блоку. Він намагався зірвати справедливі вибори у Запоріжжі, використовуючи брудні технології. Шурма – це частина старої корумпованої системи, і він - за її збереження шляхом порушення закону».

За словами депутата, йому соромно й за таке кадрове рішення, як Татаров. Але призначення Шурми стало останньою краплею.

– Мені дуже соромно за це призначення. А також за призначення міліціонера Януковича Олега Татарова, лобіста харківських угод Руслана Демченка. Цих людей не має бути на державних посадах, – заявив він. - Я не хочу та не можу бути причетним до людей, які не відповідають тим принципам, які ми декларували, йдучи на вибори. Я хочу бути чесним перед самим собою та перед виборцями, яким я маю без сорому дивитися в очі. Саме тому я ухвалив важке, але справедливе рішення. Я виходжу із фракції "Слуги народу".

Романа Соха був обраний депутатом Верховної Ради від партії "Слуга народу" у виборчому окрузі № 75 (Запорізька область).

8 листопада колишній речник Верховної Ради Дмитро Разумков оприлюднив список депутатів, які увійдуть до створеного ним міжфракційного об'єднання під назвою "Розумна політика". Соха також був у цьому списку.