24 вересня
Завантажити ще

Міністр культури Ткаченко заперечує, що передумав звільнятися - питання ще обговорюють

Міністр культури Ткаченко заперечує, що передумав звільнятися - питання ще обговорюють
Фото: facebook.com/oleksandr.tkachenko.ua

Олександр Ткаченко заявив, що фракція "Слуга народу" не підтримала рішення про його відставку, що переросло у тривалі обговорення.

– Моє рішення про відставку залишається актуальним. Я також чекав на реєстрацію моєї заяви Верховною Радою. Буду відвертим, фракція зовсім не підтримала моє рішення про відставку, що надалі переросло у довгострокові обговорення з профільним комітетом, керівниками партії та фракції, колегами, спікером Ра- заявив Ткаченко у коментарі "КП в Україні".

За його словами, паралельно тривають розмови з президентом Володимиром Зеленським, прем'єр-міністром Денисом Шмигалем та спікером Ради Русланом Стефанчуком. Міністр наголосив, що обговорення його звільнення з посади голови Мінкульту все ще продовжується.

Тим часом глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив у ході брифінгу, що міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко не звільнятиметься.

- Я не бачив цієї заяви (про звільнення – ред.), я вважаю, що це був емоційний крок. Завдяки пану Ткаченку, пану прем'єр-міністру...вони поспілкувалися, знайшли точки взаєморозуміння, і ця історія залишилася тільки в медіапросторі, - заявив Арахамія.

11 листопада міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко повідомив, що написав заяву про відставку з посади міністра. Причиною свого вчинку він назвав рішення уряду про передачу з Мінкультури до управління Кабінету міністрів Державного агентства з питань кіно.