Завантажити ще

У Києві вшанували пам'ять Павла Шеремета, якому виповнилося б 50 років

У Києві вшанували пам'ять Павла Шеремета, якому виповнилося б 50 років
Фото: pravda.com.ua

У Києві пройшла акція пам'яті Павла Шеремета. 28 листопада журналісту виповнилося б 50 років. Про це повідомила " Українська правда ", в якій працював Шеремет.

Захід відбувся біля пам'ятника Шеремету неподалік місця загибелі журналіста на перехресті вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка. На акції виступили головний редактор УП Севгіль Мусаєва та заступник голови Білоруської асоціації журналістів Борис Горецький.

Уродженець Мінська Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року від вибуху автомобіля, його поховали неподалік білоруської столиці. 12 грудня 2019 року у справі про вбивство затримали лікаря та волонтера Юлію Кузьменко, медсестру парашутно-десантного батальйону Яну Дугар та ветерана АТО Андрію Антоненко. У вересні 2020 року обвинувальний акт направили до суду.

Наразі ніхто з трьох обвинувачених не перебуває у СІЗО. 19 листопада 2021 року Шевченківський районний суд Києва продовжив їм терміни дії запобіжного заходу: для Антоненка та Кузьменка - терміни нічного домашнього арешту, а для Дугар - термін дії обов'язків. Наступне засідання у справі має відбутися 6 грудня.

Новини по темі: Вбивство Павла Шеремета