Завантажити ще

Байден не виключає, що може поговорити із Зеленським та Путіним

Байден не виключає, що може поговорити із Зеленським та Путіним

Американський лідер Джо Байден не виключає найближчим часом переговори з українським колегою Володимиром Зеленським та президентом Росії Володимиром Путіним. Про це він заявив журналістам у Нантакеті, де проводить святкові вихідні зі своєю родиною, передає ТОВС.

- Ймовірно, - відповів президент США на запитання про можливі бесіди із Зеленським та Путіним.

Як зазначено у повідомленні, ситуацією, що склалася в Україні, Байден стурбований і вкотре підтвердив підтримку територіальної цілісності країни.

- Я стурбований. Послухайте, ми підтримуємо територіальну цілісність України та підтримуємо можливість України керувати собою, - наголосив американський лідер.

Водночас, дату, коли можуть відбутися бесіди президента США з російським та українським колегою, Байден не уточнив.

Зустріч президента Володимира Зеленського з Джо Байденом востаннє відбулася у Вашингтоні 2 вересня. Розмова була довгою – дві години замість однієї. За підсумками переговорів лідери двох країн випустили спільну заяву - йшлося про Крим, Донбас та допомогу США Україні. Зустріч Байдена з Путіним відбулася вперше 16 червня у Женеві. Тоді співрозмовники прийняли спільну заяву щодо контролю над стратегічними озброєннями і домовилися повернути російського та американського послів до Вашингтона та Москви.