27 травня
Завантажити ще

В УДО назвали провокацією тисняву з журналістами після пресмарафону Зеленського

В УДО назвали провокацією тисняву з журналістами після пресмарафону Зеленського
Фото: скріншот з відео t.me/vestiukr

В Управлінні державної охорони прокоментували інцидент, який трапився під час від'їзду президента Володимира Зеленського з коворкінгу Creative State of Arsenal, де проходив прес-марафон. У відомстві спростували, що охорона застосовувала фізичну силу до журналістів, а ситуацію, що склалася, назвали провокацією.

- Сьогодні під час від'їзду президента України з території Creative State of Arsenal мав місце «інцидент» між окремими журналістами, які не потрапили на прес-марафон, мітингувальниками та військовослужбовцями УДО України, які забезпечують безпеку президента. Дії представників ЗМІ мали відверті ознаки провокативного характеру з штовханею, недотриманням законних вимог військовослужбовців, ненормативною лексикою та особистими образами. Військовослужбовці УДО України, у свою чергу, діяли відповідно до своїх прав та обов'язків, забезпечуючи необхідний рівень безпеки президенту України, - заявили в УДО.

Як зазначили у відомстві, співробітники держохорони не застосовували чинності до представників ЗМІ, а гучний скандал містить ознаки спланованої інформаційної провокації.

- Поширена окремими ЗМІ маніпулятивна інформація про те, що охорона нібито застосувала фізичну силу до журналістів, відверту брехню та містить ознаки спланованої інформаційної провокації. Хочемо зазначити, що Управління державної охорони України з великою повагою належить до професійної діяльності журналістів, але такі дії та провокаційна поведінка перешкоджають виконанню службових обов'язків військовослужбовців УДО, а також принижують їхню честь та гідність, - зазначено у заяві.

Йдеться про інцидент, який трапився після завершення прес-марафону Володимира Зеленського. Під час виїзду автомобіля із Зеленським з території коворкінгу Creative State of Arsenal охороні довелося довелося представників ЗМІ, які не були запрошені на захід. Внаслідок сутичок постраждала журналіст телеканалу "Прямий" Ганна Дзьоба - у мережі з'явилося відео, на якому видно, як дівчина впала на плитку. Потерпілої викликали швидку.