Завантажити ще

Зеленський не звільнятиме Єрмака "тільки тому, що він не подобається" Порошенко

Зеленський не звільнятиме Єрмака
Фото: President.gov.ua

Володимир Зеленський не має наміру звільняти голову Офісу президента Андрія Єрмака. Про це він повідомив вдень у п'ятницю на своєму прес-марафоні у Києві.

- Я вважаю недоцільним втрачати сильну людину тільки тому, що пану Петру вона не подобається... Пан Єрмак повертав людей, яких товариш Петро Порошенко мав повернути (у рамках обміну з Росією. - Прим. авт.), - сказав глава держави, відповідаючи на запитання журналістки 5 каналу.

Зеленський запевнив, що Єрмак не мав повноважень переносити спецоперацію із затримання “вагнерівців”, і тому подібних наказів він нікому не давав. Президент сказав, що з головою його Офісу розмовляє "керівництво найкращих розвідок, глави апаратів президентів".

17 листопада незалежна міжнародна команда розслідувачів та цивільних журналістів Bellingcat випустила матеріал, у якому екс-глава ГУР Василь Бурба заявив, що відстрочення операції із затримання “вагнерівців” головою Офісу президента Андрієм Єрмаком призвело до її провалу. 24 листопада "Українська правда" випустила сюжет, у якому припустила, що своє 50-річчя Єрмак відзначив у державній резиденції на Івано-Франківщині. Президент, керівник його Офісу та гості нібито прибули на вертольотах. Андрій Єрмак запевнив, що відсвяткував день народження скромно – з батьками, а також в Офісі президента.