17 сiчня
Завантажити ще

Зеленський розповів, як екс-глава ГУР Бурба приніс йому формулу вакцини від коронавірусу

Зеленський розповів, як екс-глава ГУР Бурба приніс йому формулу вакцини від коронавірусу
Фото: Олена Галаджій/КП в Україні

Колишній голова Головного управління розвідки Міністерств оборони Василь Бурба приносив керівництву країни формули коронавірусу та вакцини від нього. Про це на своєму прес-марафоні заявив президент Володимир Зеленський.

- Пан Бурба приніс якусь інформацію про те, що ми отримали інформацію про ковід, хто вигадав формулу ковіда і є навіть формула вакцини. Він сказав мені країну. Ми можемо навіть передати вам ці папери. Він запропонував мені передати інформацію РФ чи китайським колегам, - сказав глава держави.

Зеленський згадав екс-президента Петра Порошенка, заявивши, що це була "операція від товариша Петі". На його думку, так п'ятий президент намагався завадити відновленню відносин України та США.

- Я передав ці формули медикам, щоб потім не сказали, що у нас були ці формули. Вони сказали, що це нуль, - сказав президент.

Володимир Зеленський назвав Василя Бурбу аферистом та авантюристом.

19 листопада в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" Василь Бурба заявив, що відстрочення операції із затримання "вагнерівців" головою Офісу президента Андрієм Єрмаком призвело до її провалу. Бурба обіймав свою посаду у 2016-2020-х роках.