Завантажити ще

Зеленський заявив про спроби втягнути Ахметова у держпереворот

Зеленський заявив про спроби втягнути Ахметова у держпереворот
Фото: Олена Галаджій/КП в Україні

Влада України отримала інформацію, що 1-2 грудня готується державний переворот. Про це президент Володимир Зеленський заявив на своєму прес-марафоні.

- У нас не лише агентурна інформація, але й звукова інформація представників України та представників Росії, де обговорюють участь Ріната Ахметова у держперевороті в Україні. Що він готовий виділити мільярд доларів. Це є підставою бізнесмену Рінату Ахметову. Його втягують у війну проти держави України, – сказав глава держави.

Зеленський запросив бізнесмена "прийти на Банкову послухати інформацію" або до відповідних органів.

На уточнююче запитання журналіста Савіка Шустера президент сказав, що не Рінат Ахметов готує державний переворот, а його хоче втягнути у цей процес найближче оточення.

– Деякі представники Російської Федерації та деякі товариші з України обговорюють те, що готове суспільство нібито і що потрібно донести інформацію, що на сьогодні Рінат Ахметов готовий включитися у питання державного перевороту. Скажемо так, зміни чинного президента. В інформаційну війну він (Ахметов. – Прим. авт.) вже втягнутий проти мене, проти держави. Завдяки вам це теж відбувається, завдяки ЗМІ. Я вважаю, що до цієї історії його втягує його найближче оточення. Я не вірю, що Ахметов у це побіжить, - підсумував президент.