Завантажити ще

Зеленський проведе 26 листопада прес-марафон, але запросять на нього не всіх журналістів

Зеленський проведе 26 листопада прес-марафон, але запросять на нього не всіх журналістів
Фото: REUTERS/Гліб Гаранич

У Києві пройде 26 листопада прес-марафон, присвячений черговому року президентства Володимира Зеленського. Поставити запитання главі держави зможуть лише журналісти 30 видань. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

"Прес-марафон «30 запитань президентові України» розпочнеться о 12:00 та триватиме три години. У зв'язку зі складною епідемічною ситуацією в країні та з урахуванням досвіду попередніх прес-марафонів до участі у заході цього року запрошено журналістів із 30 провідних всеукраїнських та міжнародних ЗМІ, кожен з яких матиме можливість поставити главі держави своє питання та отримати вичерпну відповідь", - анонсують у Офісі президента.

Як зазначено у повідомленні, під час заходу президент обговорить із журналістами проведення реформ в Україні, ситуацію на сході країни та досягнення миру, енергетичну безпеку та питання тарифів, економічну стабільність, а також боротьбу з пандемією коронавірусу.

Уперше такий прес-марафон президент Володимир Зеленський провів восени 2019 року. Тоді журналісти зібралися на бесіду з українським лідером у фуд-холі Kyiv Food Market – захід тривав близько 14 годин.

2020 року Зеленський провів прес-конференцію, присвячену роковинам президентства, біля Маріїнського палацу. У травні прес-конференція за участю президента відбулася на заводі "Антонов".