Завантажити ще

"Європейська солідарність" заявила, що до їхнього депутата прийшли з обшуками у справі про замах на Шефіра

Правоохоронці 24 листопада провели обшуки у депутата Івано-Франківської облради Сергія Волошина у справі про замах на першого помічника президента Володимира Зеленського Сергія Шефіра. Про це сказано у заяві партії "Європейська солідарність" у Фейсбуці.

"24 листопада вранці в будинку Сергія Волошина пройшов обшук, а документи, якими прикривалася поліція, прямо вказують, що депутата намагаються звинуватити трохи не в замаху на Шефіра," - сказано в повідомленні.

Депутат Волошин у коментарі виданню "Курс" сказав, що обшуки пройшли в його будинку в Яремчі, а також у будинку батьків. Слідчі пояснили, що в машину Шефіра стріляли зі зброї калібру 7.62, а Волошин має зареєстровану мисливську рушницю такого самого калібру. Депутат заявив, що під час замаху на Шефіра його не було на Київщині, і це вже пояснював слідчим раніше.

"Українська правда" з посиланням на джерела в поліції написала, що обшуки відбуваються у багатьох людей, які мають зареєстровану зброю калібру 7.62.

У машину Сергія Шефіра випустили автоматну чергу 22 вересня на Новообухівській трасі під Києвом. За кермом службової «Ауді» був 58-річний водій, його госпіталізували із трьома кульовими пораненнями без загрози для життя. Сергій Шефір не постраждав.