Завантажити ще

СБУ на сході відпрацювала дії у разі можливого нападу терористів

СБУ на сході відпрацювала дії у разі можливого нападу терористів
Фото: ssu.gov.ua

Служба безпеки України провела антитерористичні навчання у Старобільському районі Луганської області. Про це 25 листопада повідомляє офіційний сайт СБУ.

"Мета тренувань – перевірка готовності всіх суб'єктів боротьби з тероризмом до протидії можливим диверсіям, а також підвищення рівня міжвідомчої взаємодії під час проведення спецоперацій", - йдеться у повідомленні спрецслужби.

За легендою тренувань, умовні терористи проникли на територію слідчого ізолятора в Старобільську і захопили в заручники співробітників пенітенціарної установи. Злочинці вимагали звільнити осіб, взятих під варту, а також підірвали міст через річку Айдар, після чого було ухвалено рішення про початок силової фази.

Фото
Фото
25 Листопада 202113:56

Бійці Центру спеціальних операцій СБУ "А" нейтралізували "терористів" та звільнили "заручників", а вибухотехніки виявили закладені "вибухові пристрої" й знешкодили їх. Інші учасники навчань оперативно відновили транспортне сполучення через річку з понтонної переправи.

У навчаннях взяли участь регіональні підрозділи СБУ, Збройних сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Національної поліції, Держспецзв'язку, прокуратури, Державної кримінально-виконавчої служби, Держслужби з надзвичайних ситуацій, органи державної влади та місцевого самоврядування.

За оцінками координаційної групи Антитерористичного центру при СБУ, учасники тренувань продемонстрували готовність до злагодженої міжвідомчої взаємодії в умовах проведення антитерористичної операції у районі ООС.