Завантажити ще

Володимир Зеленський оголосив про створення авіакомпанії Ukrainian National Airlines

Володимир Зеленський оголосив про створення авіакомпанії Ukrainian National Airlines
Фото: president.gov.ua

Новий національний український авіаперевізник буде створений за участю європейської авіабудівної компанії Airbus. Про це зі сцени Всеукраїнського форуму «Велике будівництво: Авіація. Туризм» повідомив президент України Володимир Зеленський.

- Ми повертаємо світові ідею про європейський літак. Тепер це спільна наша мрія – українська та Європи. В Україні є "Антонов", потужності для створення повного циклу сучасного літака… Цього року створюємо вже три літаки і маємо всі можливості для їх серійного виробництва, – розпочав виступ президент.

Він додав, що паралельно Україна проводить переговори щодо створення українського сучасного хаба для модернізації пасажирських літаків - переобладнання їх у вантажні.

Президент також оголосив про створення за участю європейської авіабудівної кампанії Airbus національного авіаперевізника.

- Від обіцянок переходимо до практичної реалізації – це наш національний авіаперевізник. Створення його буде розпочато офіційно вже сьогодні, - наголосив Зеленський.

Глава держави додав, що Україна готова інвестувати у повітряний флот, навантажувати українських виробників та залучати світових лідерів до об'єднання проектів з авіабудування.

Зеленський також зазначив, що французькі консультанти запевнили в економічній доцільності створення національного авіаперевізника. Нова авіакомпанія отримає назву Ukrainian National Airlines.

Про створення нового державіаперевізника було оголошено ще у серпні цього року. Задля цього президент провів зустріч із директором французької консалтингової компанії Aerogestion Марком Роше, під час якої сторони обговорили оптимальні моделі створення авіаперевізника.