Завантажити ще

Андрій Єрмак розповів, як насправді святкував 50-річчя. І як Чернишов добирався до резиденції

Андрій Єрмак розповів, як насправді святкував 50-річчя. І як Чернишов добирався до резиденції
Фото: .facebook.com/people/Андрій-Єрмак/

Глава Офісу президента Андрій Єрмак відреагував на публікацію журналістів «Української правди», в якій вказувалося, що чотири дні святкував свій ювілей на державній резиденції « Синєгора ». І заявив, що насправді востаннє голосно святкував день народження лише одного разу у житті – не 35-річчя. Про це глава ВП написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

- Цьогорічний ювілей я ніяк особливо не відзначав, лише у понеділок заїхав до батьків. Вигріб від мами, що рідко в них буваю і що виглядаю втомленим. У вівторок виділив одну годину, щоби прийняти привітання від колег у Офісів Президента, - зазначив Єрмак.

Він здивувався, що «журналісти не поцікавились реальною ситуацією» та не поспілкувалися з ним. За словами голови ВП, він отримав запит лише 24 листопада, тобто у день виходу сюжету.

-Таким чином, я просто ніяк не зміг би встигнути вчасно відповісти. А тепер розповім, як усе було насправді. Не було 4-денного святкування. Ніхто не використовував жодних приватних чи державних літаків. Вертольотами ДСНС жодних гостей чи взагалі сторонніх осіб не перевозили, тим більше із розважальною метою, - запевнив політик.

За його словами, у п'ятницю Зеленський працював на Банковій. Після цього він вирушив до резиденції в Гуті. А вже в неділю президент брав участь у заходах, присвячених роковинам початку Революції Гідності у Києві. У понеділок глава держави був на робочому місці.

- Використання цієї резиденції протягом дня-двох, а також гелікоптерами, які використовуються президентом, чітко прописано у відповідних протоколах. І всі переміщення та розміщення тут відбувалися у звичайному режимі згідно з цими протоколами, - запевнив Єрмак.

Він також написав, що у грудні в Гуті заплановано спеціальний форум із програмою для більш ніж сотні українських дипломатів, які зберуться у резиденції відсвяткувати своє професійне свято.

- Видання повідомило, що серед гостей на святкуванні мого дня народження у Гуті були мій заступник Андрій Татаров та міністр Олексій Чернишов. Справа в тому, що я не маю заступника Андрія Татарова. І ні Андрія Татарова, ні Олега Татарова у Гуті не було, – написав Єрмак.

Глава ВП додав, що Олексій Чернишов таки заїжджав до резиденції, проте він "пересувався автомобілем".

Історія питання

Журналісти "Української правди" заявили, що голова Офісу президента Андрій Єрмак у компанії президента Володимира Зеленського чотири дні святкував своє 50-річчя на державній резиденції "Синьогора" у Карпатах.