Завантажити ще

У ОП підтвердили, що президент був у Гуті, але день народження Андрія Єрмака там не святкував

У ОП підтвердили, що президент був у Гуті, але день народження Андрія Єрмака там не святкував

Журналісти "Української правди" заявили, що голова Офісу президента Андрій Єрмак у компанії президента Володимира Зеленського чотири дні святкував своє 50-річчя на державній резиденції "Синьогора" у Карпатах. В Офісі президента відреагували на розслідування та спростували цю інформацію.

- Офіційно повідомляємо, що не було жодного 4-денного святкування із феєрверками, концертами, макетами венеціанської архітектури, масовкою гостей та іншими визначними пам'ятками, які ще можна додумати для більшої ефектності. Не було використання державних чи приватних літаків жодних осіб, пов'язаних із бізнесменами. Вертольотами ДСНС гостей чи взагалі сторонніх осіб не перевозили, тим більше із розважальною метою, - зазначено у заяві.

Водночас у відомстві не заперечують, що ввечері, 19 листопада, Зеленський відбув до резиденції в Гуті, але користування держдачею та гелікоптерами проходило відповідно до протоколів щодо переміщення президента та користування відповідними об'єктами.

- У п'ятницю президент працював у Києві – на Банковій. Увечері того дня відбув у резиденцію у Гуті. У неділю глава держави перебував у Києві на відповідних заходах, присвячених роковинам початку Революції Гідності. У понеділок він також був на робочому місці. Користування цією резиденцією протягом одного-двох днів, як і гелікоптерами, що забезпечують пересування президента, відбувалося відповідно до звичайних протоколів щодо переміщення президента та його співробітників та користування відповідними об'єктами, - наголосили в ВП.

Щодо святкування ювілею Єрмака, у відомстві стверджують, що глава Офісу президента відзначив свій день народження в компанії батьків у Києві, а колеги його привітали наступного дня на роботі-в Офісі президента на Банковій.

Також в Офісі президента вирішили попередити про те, що у грудні в нашій країні відзначається День працівників дипломатичної служби України і святкуватимуть його у резиденції в Гуті, куди з'їдуться понад сто голів дипломатичних та консульських представництв України.