Завантажити ще

Новинський заявив, що вніс за Труханова 30-мільйонну заставу "за старою дружбою"

Новинський заявив, що вніс за Труханова 30-мільйонну заставу

Народний депутат Вадим Новинський підтвердив, що вніс заставу у розмірі 30 мільйонів гривень за визволення мера Одеси Геннадія Труханова. Політик зазначив, що у них із одеським градоначальником "давня історія дружби". Про це повідомляє " PavlovskyNews ".

- Новинський пояснив свій вчинок тим, що має "давню історію дружби" з Трухановим. Він уточнив, що відразу після рішення суду про запобіжний захід зателефонував Труханову і запропонував меру Одеси свої послуги, а той не відмовився, - зазначено в повідомленні.

За його словами, з 2014 року нардеп завжди намагається допомагати у ситуаціях та справах, "де є домішки політичного переслідування".

Йдеться про мера Одеси Геннадія Труханова, якого підозрюють у змові з місцевими депутатами, чиновниками та бізнесменом з метою незаконного заволодіння коштами місцевого бюджету та землею для її подальшої передачі під забудову. Підозру політику вручили на початку жовтня. Тоді ВАКС обрав запобіжний захід Труханову у вигляді застави у розмірі 30,2 мільйонів гривень і поклав на нього низку зобов'язань. 17 листопада Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила це рішення без змін.

Згідно з ухвалою суду, термін внесення застави закінчувався ввечері 23 листопада. Цього ж дня за одеського градоначальника було внесено заставу нардепом Вадимом Новинським.