26 вересня
Завантажити ще

Андрій Єрмак отримав нового заступника - ним став Ростислав Шурма.

Андрій Єрмак отримав нового заступника - ним став Ростислав Шурма.

Президент України Володимир Зеленський призначив нового заступника керівника Офісу президента. Ним, як і очікувалося, став Ростислав Шурма. Про це 23 листопада повідомляє офіційний сайт глави держави.

– Призначити Шурму Ростислава Ігоровича заступником керівника Офісу президента України, – йдеться у підписаному главою держави указі.

На новій посаді Шурма відповідатиме за економічний блок діяльності ОП.

– Серед пріоритетних завдань – підготовка програм стимулювання економічного розвитку та підвищення енергоефективності, – заявив Шурма.

Про те, що після призначення Юлії Свириденко першим віцепрем'єром - міністром економіки, заступником голови Офісу президента замість неї стане член наглядової ради "Укроборонпрому" Ростислав Шурма, стало відомо ще на початку листопада. Джерела з оточення Зеленського повідомили у коментарях ЗМІ, що "питання вже вирішене".

ДОВІДКА

Ростиславу Шурмі 38 років. Членом наглядової ради "Укроборонпрому" Володимир Зеленський призначив його за своєю квотою у травні разом із Тимофієм Миловановим.

Шурма – колишній гендиректор "Запоріжсталі" (2012 – 2019), син депутата 8 скликання від “Опозиційного блоку” Ігоря Шурми.

Шурма також працював фінансовим директором Макіївського металургійного заводу, був членом наглядової ради Маріупольського металургійного комбінату (входять до "Метінвесту").

У Раду 9 скликання Шурма балотувався за списком "Опозиційного блоку", але партія до парламенту не пройшла.

Ростислав Шурма закінчив НаУКМА за спеціальністю економіка та підприємництво, КНЕУ за спеціальністю економічна теорія та Московську школу управління Сколково за програмою Mini MBA.