18 травня
Завантажити ще

У КМДА замість мосту Патона зроблять поронну переправу та запустять снігоходи

У КМДА замість мосту Патона зроблять поронну переправу та запустять снігоходи

У зв'язку з перекриттям мосту Патона в Києві можуть з'явитися поронна переправа, понтонний міст, снігоходи, а також спецгуртожитки для мешканців лівого берега. Про це повідомив у фейсбуці політичний експерт Михайло Шнайдер.

“У Києві з'являться поронна переправа, понтонний міст, а також спецгуртожитки для мешканців лівого берега. Але про все докладніше. У зв'язку з перекриттям руху мостом Патона (його два місяці ремонтуватимуть, оскільки він на межі руйнування) у КМДА тривають гарячі дискусії про те, як мінімізувати проблеми з трафіком, які обов'язково виникнуть у столиці”, - зазначив Шнайдер.

За його словами, варіанти вирішення проблеми з погіршенням дорожніх умов розглядаються різні.

"Окремі заступники мера Віталія Кличка пропонують облаштувати паралельно мосту Патона поронну переправу, яка дозволить сяк-так розвантажити сусідні Дарницький міст і міст Метро. До речі, подібний проект раніше реалізував мер Дніпра Борис Філатов, який на час ремонту Нового мосту налагодив перевезення мешканців по воді”, - розповів експерт.

За інформацією Шнайдера, інші заступники Кличка виступають за більш витратний, але й ефективніший варіант - тимчасовий понтонний міст.

“За словами Миколи Поворозника, вартість проекту становитиме 998 мільйонів гривень. Цей проект у найкоротший термін береться реалізувати компанія з багатими традиціями «Еко Буд Трейд». Щоправда, такий міст унеможливить навігацію в районі Києва - але вона й так скоро закінчиться у зв'язку з похолоданням та зледенінням Дніпра. І на цей випадок у КМДА розглядають третій варіант – пустити по льоду сани та снігоходи для перекидання мешканців з одного берега на інший”, – написав експерт.

Він також поділився оригінальним задумом самого міського голови Віталія Кличка розселити мешканців лівобережжя у гуртожитках на правому березі.

“Сам Віталій Володимирович при цьому пропонує вирішити проблему з трафіком ще більш «ефективно»: на час ремонту переселити мешканців лівобережжя, що працюють у центрі, до спецгутрожитків на правому березі. Мовляв, це спростить логістику і буде максимально зручним для всіх киян. А який варіант здається найбільш ефективним для вас, друзі?” - насамкінець поцікавився Шнайдер.

Нагадаємо, у 2017 році під час ремонту Нового мосту у Дніпрі міський голова Борис Філатов розпорядився збудувати на набережній причали. Зроблено це було з метою налагодити перевезення мешканців із берега на берег за допомогою плавзасобів.

Новини по темі: КМДА Міст Патона Київ